Lago Da Rosa
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
De 250 m² Lago Da Rosa Olímpia villa ligt 6 km verwijderd van Parque Aguas de Olimpia en biedt toegang tot verschillende attracties in de omgeving.
Op 15 minuten rjden vanaf het vakantiehuis vindt u het waterpark Thermas dos Laranjais.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
Belangrijke mededeling
Inchecken: van 14:00 tot 23:00
Uitchecken: tot 10:00
Veelgestelde vragen
- ❓
Biedt Lago Da Rosa villa een draadloze internetverbinding?
Ja, Lago Da Rosa villa biedt wifi aan. - ❓
Welke gasten komen het vaakst naar Lago Da Rosa villa?
Lago Da Rosa villa is populair bij zakengasten, maar alle gasten zijn welkom. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar Lago Da Rosa villa mee te nemen?
U kunt met uw huisdier in Lago Da Rosa villa logeren. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in het vakantiehuis?
Gasten die in het vakantiehuis verblijven, kunnen gemakkelijk Parque Aguas de Olimpia en het waterpark Thermas dos Laranjais bereiken, die respectievelijk 6 km verwijderd van de accommodatie en op 7 km afstand liggen.